ostrov letenky bikes pariz hviezdica wellness deti lyziar plavby bazen horolezec rybar parasutista golf exotika

O nás

Spoločnosť CA-ZAHRA spol, s.r.o. zastupuje a poskytuje na zmluvnom podklade autorizovaný predaj zájazdov slovenských, českých, rakúskych ale i nemeckých tour operátorov.

Cestovná agentúra ZAHRA poskytuje individuálny prístup k zákaznikovi a kladie dôraz na zákazníka a jeho požiadavky. Poskytujeme len plne poistené zájazdy od solventných cestovných kancelárii. Spolupracujeme z viac než 30-timi cestovnými kanceláriami doma i v zahraničí, a tým zabezpečujeme naším klientom širokú ponuku zájazdov do celého sveta. Na základe Vašich kritérií a požiadavok Vám vieme poskytnúť ponuku presne podľa Vašich predstáv. Ceny poskytovaných zájazdov sú totožné z predajnými cenami cestovných kancelárii, samozréjme vrátane všetkých zliav, bonusov a výhod.

Ponúkame Vám pobytové a poznávacie zájazdy doma i v zahraničí, First Moment zájazdy, Last Minute zájazdy, golfové a cyklo zájazdy, taktiež lyžovačky, exotiku, ubytovanie na Slovensku, detské tábory, wellness & spa pobyty, kúpeľné a liečebné pobyty, letenky, lístky na medzinárodne nielen autobusové ale aj vlakové linky, vstupenky na spoločenské akcie, koncerty, športové podujatia, festivaly, NEZABUDNUTEĽNÉ ZÁŽITKY, jednodňové výlety, karty mládeže EURO 26 a samozrejme cestovné poistenie a mnoho iného...

Prečo práve my?

Riadime sa mottom "náš zákazník, náš pán" a preto sa snažíme robiť všetko preto, aby ste mali na perách úsmev spokojnosti a šťastia.

Práve my poskytujeme kompletnú ponuku všetkých zájazdov a samozréjme aj last minute zájazdov aj prostredníctvom internetu . Náš tím Vám rád a ochotne poradí pri výbere Vašej dovolenky.

Cieľom Cestovnej Agentúry ZAHRA je spokojnosť zákazníka, úsmev na jeho perách a teda vychutnanie si dovolenky bez starostí.

U nás si môžete aj prostredníctvom internetu vybrať dovolenku priamo z Vášho domova v pohodlí, bez stresu a bez únavného listovania v jednotlivých katalógoch. Naša ponuka je denne aktualizovaná o stovky zájazdy našich partnerov. Ceny zájazdov sú konečné vrátane všetkých poplatkov a táx.

V prípade záujmu o naše služby, rady, tipy a triky nás neváhajte kontaktovať.