ostrov letenky bikes pariz hviezdica wellness deti lyziar plavby bazen horolezec rybar parasutista golf exotika

Msc Seaside - Východný Karibik zima 2017/2018

MSC SEASIDE - Východný Karibik zima 2017/2018 - More - plavby - Karibik

MSC SEASIDE - Východný Karibik zima 2017/2018 starstarstarstar

MSC SEASIDE - Východný Karibik zima 2017/2018
Doprava:
-
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
-

Popis

MSC SEASIDE - najnovšia a najexkluzívnejšia výletná loď spoločnosti MSC CRUISES bola krstená v decembri 2017 v Miami. Táto inovatívna a elegantná loď poskytuje pohodlie a kvalitné služby na 15 palubách (celkovo 20). Kapacita lode je 5429 pasažierov a cca 1413 členov posádky. K vybaveniu lode patrí: excluzívna časť lode MSC YACHT CLUB na dvoch palubách s all inclusive službami (vlastná recepcia, 24 hod. služby komorníka, reštaurácia, panoramatický lounge bar, slnečná terasa s bazénom a vírivkami, privátny vstup do spa), rozšírené wellness centrum MSC Aurea Spa (fitnes centrum, sauny, masáže, Thalasso terapie, turecké kúpele, ľadová fontána, soľná jaskyňa, parné kúpele so svetelnou terapiou, štúdio krásy, barber shop), športová aréna (basketbal, tenis, futbal, volejbal, bežecká dráha), 4 bazény (1 so zaťahovacou strechou), 13 víriviek, vodný akvapark Forest Aquaventure park na dvoch palubách, ZIP line lanová dráha, 5 D kino, F1 simulátor, internetová kaviareň, knižnica, videoherňa, nahrávacie štúdio, vyhliadková sklenená plocha, detské kluby podľa veku (LEGO herňa, CHICCO herňa pre najmenších, teenage klub), divadlo, kasíno, diskotéka, nákupné centrum, konferečné miestnosti, 9 reštaurácií a 17 barov.

Úvod

8-dňová okružná plavba

Ubytovanie

Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, rádiom, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchovacím kútom (alebo vaňou), WC, sušičom na vlasy a kozmetikou. Dvadsaťštyrihodinový kajutový servis. Typy kajút: vnútorné bez okna (pre 2 až 4 osoby), kajuty s oknom (pre 2 až 4 osoby), kajuty s balkónom (pre 2 až 4 osoby) a suity s balkónom (pre 2 až 4 osoby), suity s vírivkou na terase (pre 2 až 5 osôb), grand suity s balkónom a dvoma kúpeľňami (pre 2 až 5 osôb). K dispozícii aj bezbariérové kajuty.

Stravovanie

Plná penzia (v cene voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii).

Doprava

Letecká. Viac informácií v CK.

Cena zahŕňa

7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii, vybrané služby na lodi, prístavné poplatky

Cena nezahŕňa

Dopravu do/z prístavu, prepitné (12 USD/dosp.os./noc, 6 USD/dieťa 3-14 rokov/noc), fakultatívne výlety, komplexné cestovné poistenie.

Upozornenie

Ceny uvedené v tomto katalógu sú v eurách a sú aktuálne ku dňu vydania tohto katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, takže platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu.

Poznámka

Poradie prístavov sa môže v jednotlivých termínoch líšiť. Aktuálnu trasu na konkrétny termín dostanete vo Vašej CK.

1. deň

Miami (USA) odchod 19:00 h.

2. deň

Na mori.

3. deň

Na mori.

4. deň

Philipsburg (St. Maarten) príchod 08:00 h - odchod 18:00 h.

5. deň

San Juan (Portoriko / USA) príchod 07:00 h - odchod 17:00 h.

6. deň

Na mori.

7. deň

Nassau (Bahamy) príchod 10:30 h - odchod 18:00 h.

8. deň

Miami (USA) príchod 07:00 h.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.