ostrov letenky bikes pariz hviezdica wellness deti lyziar plavby bazen horolezec rybar parasutista golf exotika

Costa Victoria Menorka - Ibiza - Malorka leto 2018

Costa Victoria Menorka - Ibiza - Malorka leto 2018, More - plavby, Stredozemné more, Savona, 23.9.2018, Plná penzia

Costa Victoria Menorka - Ibiza - Malorka leto 2018 starstarstar

Costa Victoria Menorka - Ibiza - Malorka leto 2018
Termín:
Načítavam ... 23.9.2018 – 30.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Plná penzia
Číslo termínu:63497695
699 € od 559 € Konečná cena

Popis

Výletná loď COSTA VICTORIA bola postavená v r. 1996 a zrekonštruovaná v r. 2013. Elegantná loď s moderným dizajnom a dôrazom na detaily poskytuje luxus a pohodlie. Kapacita lode je 2394 pasažierov a 790 členov posádky Celkovo má 14 palúb (z toho 12 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: fitnes centrum, sauna, turecký kúpeľ, 3 bazény (1 krytý), 4 vírivky, solárium, kozmetika a kaderníctvo, masáže, viacúčelové športoviská, vonkajšia bežecká dráha, večerné i denné programy, divadlo, konferenčná miestnosť, kasíno, živá hudba, disko, knižnica, internet, obchody, detské kluby, 5 reštaurácií a 10 barov.

Úvod

8-dňová okružná plavba.

Ubytovanie

Elegantné klimatizované kajuty sú vybavené SAT TV, mini barom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchou a WC, sušičom vlasov, kozmetikou. 24 hod. kajutový servis a osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné kajuty (pre 2 až 4 osoby), kajuty s oknom (pre 2 až 4 osoby), kajuty s balkónom (pre 2 až 3 osoby) a suity (pre 2 až 3 osôb).

Stravovanie

Plná penzia.

Doprava

Letecká z/do Viedne, autobusová z/do Viedne, alebo individuálna. Viac informácií dostanete vo Vašej CK.

Cena zahŕňa

7x ubytovanie s plnou penziou, čaj a kávu z automatov v bufetovej reštaurácii, vybrané služby na lodi, animácie a program počas celého dňa.

Cena nezahŕňa

dopravu do/z prístavu, prístavné poplatky (150 EUR/osoba), prepitné (platba na lodi) 10 EUR/dospelá osoba/noc, 5 EUR/dieťa 3-13 rokov/noc, nápoje, výlety, poistenie, ostatné platené služby.

Poznámka

Ceny plavieb sú uvedené v eurách na osobu, pokiaľ nie je uvedené inak a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, preto platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu.

1. deň

Savona (Taliansko) odchod 17:00 h.

2. deň

Olbia/Sardínia (Taliansko) príchod 08:00 h. - odchod 17:00 h.

3. deň

Port Mahon/Menorka (Španielsko) príchod 10:00 h. - odchod 18:00 h.

4. deň

Ibiza (Španielsko) príchod 09:00 h.

5. deň

Ibiza (Španielsko) odchod 04:00 h.

Palma de Mallorca/Malorka (Španielsko) príchod 10:00 h. - odchod 21:00 h.

6. deň

Tarragona (Španielsko) príchod 09:00 h. - odchod 02:00 h.

7. deň

Na mori.

Treba_zazit_den7

Savona (Taliansko) príchod 09:00 h.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK