ostrov letenky bikes pariz hviezdica wellness deti lyziar plavby bazen horolezec rybar parasutista golf exotika

Costa Fascinosa - Ostrovy Stredomoria leto 2018

COSTA FASCINOSA - Ostrovy Stredomoria leto 2018 - More - plavby - Stredozemné more

COSTA FASCINOSA - Ostrovy Stredomoria leto 2018 starstarstarstar

COSTA FASCINOSA - Ostrovy Stredomoria leto 2018
Doprava:
vlastná
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
Plná penzia

Popis

Výletná loď COSTA FASCINOSA bola postavená v roku 2012. Architektúra a výzdoba lode je inšpirovaná dielami najväčších legiend filmového priemyslu. Celkovo má 17 palúb (z toho 13 pre pasažierov). Kapacita lode je 3800 pasažierov a 1110 členov posádky. K vybaveniu lode patrí: SAMSARA wellness a fitnes centrum (sauny, turecké kúpele, thalassotherapy bazén, solárium, masáže, kaderníctvo, kozmetika), 4 bazény (2 so zaťahovacou strechou), 5 víriviek, tobogan, vodný park pre deti s pirátskou loďou, multifunkčné športové ihrisko (futbal, volejbal, basketbal, tenis), vonkajšia bežecká dráha, formula 1 simulátor, divadlo, 4 D kino, disko, kasíno, animácie a detské kluby, videoherňa, knižnica, kaplnka, konferenčné miestnosti, internetový kútik, obchody, zdravotnícke centrum, 5 reštaurácií a 13 barov.

Úvod

8-dňová okružná plavba.

Ubytovanie

Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom a sušičom na vlasy, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou a kozmetikou. Na vyžiadanie je možná detská postieľka. 24 hod. kajutový servis a osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné kajuty (pre 2 až 4 osoby), kajuty s oknom (pre 2 až 4 osoby), kajuty s balkónom a suity (pre 2 až 4 osoby), wellness suity s vírivkou na terase (pre 2 osoby). K dispozícii sú aj bezbariérové kajuty.

Stravovanie

Plná penzia.

Doprava

Letecká z/do Viedne, alebo individuálna.

Cena zahŕňa

7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, vybrané služby na lodi.

Cena nezahŕňa

dopravu z/do prístavu, prístavné poplatky 150 EUR/osoba, nápoje, prepitné (platba na lodi) 10 EUR/dospelá osoba/noc, 5 EUR/dieťa 3-14 rokov/noc, fakultatívne výlety, cestovné poistenie.

Poznámka

Ceny plavieb sú uvedené v eurách na osobu, pokiaľ nie je uvedené inak a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, preto platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu.

1. deň

Savona (Taliansko) 17:30

2. deň

Neapol (Taliansko) príchod 13:30 h - odchod 20:00 h.

3. deň

Palermo/Sicília (Taliansko) príchod 09:00 h - odchod 18:00 h.

4. deň

na mori

5. deň

Ibiza (Španielsko) príchod  09:00 h.

6. deň

Ibiza (Španielsko) odchod 02:00 h.

Malorka (Španielsko) príchod 09:00 h - odchod 19:00 h.

7. deň

Barcelona (Španielsko) príchod 08:00 h - odchod 14:00 h.

8. deň

Savona (Taliansko) príchod 08:30 h.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

GPS súradnice nie sú dostupné.