ostrov letenky bikes pariz hviezdica wellness deti lyziar plavby bazen horolezec rybar parasutista golf exotika

Beachcomber Shandrani

Beachcomber Shandrani, Maurícius, Pointe d'Esny, 17.4.2018, All inclusive
Beachcomber Shandrani
Termín:
17.4.2018 – 26.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:10 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:58532634
od 3 038 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Shandrani Beachcomber Resort & Spa
V skratke o hoteli

Beachcomber Shandrani Resort and Spa sa nachádza na súkromnom polostrove v letovisku Blue Ray. Leží pri piesočnatej pláži na juhovýchodnom pobreží a je obklopený tromi piesočnatými bielymi plážami a morským parkom. Patrí k nemu tropická záhrada. Hotel je vhodný pre rodiny s deťmi aj vyznávačov aktívnej dovolenky.

Poloha

Hotel Beachcomber Shandrani Resort and Spa sa nachádza 40 kilometrov od mesta Post Louis, metropoly ostrova. Letisko je od rezortu vzdialené približne 6 kilometrov.

Dĺžka transferu

10

Doprava

V rámci pobytu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie

HOTEL

Beachcomber Shandarni Resort and Spa stojí v južnej časti ostrova Maurícius. Rezort je obklopený tropickou záhradou s rozlohou 50 hektárov a má prístup na tri pláže. Ide o  príjemný, luxusný hotel s veľmi živou atmosférou v zátoke Blue Bay Marine Park, ktorá je známa bohatým podmorským svetom. V hoteli sa nachádza 327 izieb. K jeho vybaveniu patrí herňa, miniklub pre deti od 3 do 12 rokov, butik, klenotník, salón krásy, Spa. Wi-Fi a ADSL pripojenie je v hoteli zdarma.

REŠTAURÁCIE

V hoteli je k dispozícií niekoľko reštaurácií. Otvorená hlavná reštaurácia s terasou pri bazéne Le Grand Port (bufet) ponúka medzinárodnú kuchyňu, ľahké jedlá, vegetariánske jedlá, detský bufet, detské menu. A la carte reštaurácia Le Sirius ponúka lokálnu a medzinárodnú kuchyňu, vegetariánske jedlá a detské menu. V reštaurácii Ponte Vecchio môžu klienti ochutnať talianske špeciality a vegetariánske jedlá, pre deti je detské menu. Thajské špeciality a vegetariánske jedlá pripravujú v reštaurácii Teak Elephant. V rezorte sú tiež 2 bary.

ŠPORT & ZÁBAVA

V komplexe sa nachádza 9-jamkové golfové ihrisko Pitch and Putt. V cene je podľa dostupnosti windsurfing, vodné lyže, futbal, volejbal, tenis, fitnes. Za poplatok je si môžete vyskúšať potápanie (PADI), lekcie jachtingu, kitesurfingu a tenisu, rybolov. Večer sa o zábavu postará živá hudba s folklórnymi tancami a rôzne show.

WELLNESS & SPA

Vo wellness centre Shandrani Spa by Clarins nájdete modernú posilňovňu, hammam a saunu. Relax si môžete dopriať vo forme masáží za poplatok. Spa centrum v hoteli Beachcomber Shandrani Resort and Spa ponúka služby ako balneoterapia, ajurvéda a shiatsu. Procedúry sú za poplatok.

Ubytovanie

Všetky izby, ktoré hotel ponúka, sú s výhľadom na lagúnu alebo záliv.

TYPY IZIEB

Superior izba má rozlohu 50 m2 a zariadená je v modernom maurícijskom štýle. K vybaveniu izby patrí sedenie, telefón, TV s videom a hudobným kanálom, rýchlovarná kanvica, minibar, trezor, klimatizácia, terasa alebo balkón.Deluxe izba má rozlohu 60 m2. Je vybavená rovnako ako izba Superior, ale je priestrannejšia. Je vhodná pre rodiny s maximálne dvomi deťmi.Family Apartman má 75 m2. Táto izba je vhodná pre rodiny s maximálne 3 deťmi do 18 rokov. V izbe sa nachádza samostatná malá kúpeľňa s WC a oddelená detská izba s poschodovou posteľou. Wi-Fi je zdarma.
Stravovanie

Stravovanie v hoteli Beachcomber Shandrani Resort and Spa je formou polpenzie.

Raňajky sa podávajú formou bohatých bufetových stolov v čase od 7:00 do 10:00 hod.Večere sa podávajú v čase od 19:00 do 21:30 hod. ako bufet, a la carte alebo výber z menu.

Hotel tiež ponúka možnosť doplatku na služby all inclusive.

Plná penzia v štyroch reštauráciách, podáva sa ako bufet alebo výber z menu, vybrané a la carte sú za doplatok.Poobede sa podáva káva, čaj, koláče a občrstvenie (15:00 - 17:00 hod.)Vybrané alkoholické nápoje a nealko sa podávajú od 10:00 do 23:00 hod.Vybrané nápoje k večeri (šampanské, importované víno)MinibarVečer sa vyžaduje primerané oblečenie

* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Pre deti

Pre deti od 3 do 12 rokov je za poplatok k dispozícii detský mini klub, kde na najmenších čaká zbieranie mušlí, tetovanie henou, tance, fotografovanie, lekcie golfu i vodného lyžovania. Deti majú separátny bazén, detské ihrisko. Hotel ponúka vysoké zľavy pre deti až do 18 rokov.

Služby v cene

letecká doprava z Viedne • 7-krát ubytovanie so stravou podľa ponuky, transfery letisko - hotel - letisko a služby miestneho delegáta 

Povinné doplatky

servisné poplatky cca 450 EUR z Viedne, resp. cca 550 EUR (Silvestrovský termín) • príplatok 24.12. a 31.12.  

Ostatné doplatky

jednolôžkové izby alebo iné typy izieb  

Upozornenie

Základná cena je kalkulovaná na základe tarifnej triedy K leteckej spoločnosti Emirates. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Oficiálne hodnotenie
*****
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK